Житомир Інформ

Харківський тенісист здобув два трофея на чемпіонаті України

11617 ПЕРЕГЛЯДІВ

На чемпіонаті України з тенісу серед спортсменів до 18 років, харків'яни здобули три золоті та одну срібну медалі.
Два головних трофея змагань виборов Артем Подорожний, перемігши в одиночній і парній чоловічій категорії. У фіналі одинака харківський тенісист з рахунком 6:4, 6:2 переграв Германа Самофалова з Одеси. А в парній категорії вже разом з Германом здолали з рахунком 6:1, 6:7, 10:8 одесита Володимира Захарова і Микиту Рассолова з Дніпра.
Золоту медаль в змішаному парному розряді також здобув харків'янин Ескандер Гур'єв, який грав у дуеті з Аліною Несміянович з Луцька.
Срібним призером чемпіонату в одиночному розряді серед дівчат стала Марія Вишкін. У фіналі харків'янка з рахунком 1:6, 5:7 поступилася Аніті Сагдієвій з міста Хмельницький.
Нагадаємо, що перша ракетка України, представниця харківського тенісу Еліна Світоліна відмовилася від виступу на US Open.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,чемпіонат України з тенісу,Еліна Світоліна
Автор: News Ukraine