Житомир Інформ

У Вінниці люди Гройсмана переходять до Смешка

У Вінниці люди Гройсмана переходять до Смешка
60395 ПЕРЕГЛЯДІВ

Днями у Вінницьку область завітали одразу два українських політики, які входять в топ-кандидатів в президенти, а їх партії мають стійкі електоральні позиції та прохідний рейтинг до Верховної Ради.

Це Юлія Тимошенко та Ігор Смешко. Незвжаючи на інформаційний вакуум у місцевих ЗМІ щодо візиту на Вінниччину національних політиків, відомо, що Юлія Тимошенко взяла участь у аграрному святі в Могилів-Подільському районі, а Ігор Смешко зустрічався з партійним активом області.

Про цей візит лідера партії “Сила і честь” інсайдили місцеві анонімні телеграм-канали та прогнозували зміну керівника обласного осередку на  ексгубернатора Вінниччини та колишнього соратника Володимира Гройсмана.

Поки що анонсованої заміни голови облосередку партії Смешка на ексгубернатора не сталось, але перетягувати своїх колишніх підлеглих з “Української стратегії” в “Силу і честь” він почав.

За нашою інформацією, на зустрічі Ігоря Смешка з партактивом були присутні декілька колишніх голів РДА, які на останніх виборах балотуватися в місцеві ради від партії Гройсмана.

Источник

Теги: Украиинская стратегия Гройсмана,рейтинги,Смешко,Игорь Смешко,Ігор Смешко ,Украина,Україна,Гройсман, Владимир Борисович Гройсман,Владимир Гройсман Википедия, Владимир Гройсман,Володимир Гройсман,Володимир Гройсман Вікіпедія, Вінницька область, Вінниця,Винница, Винницкая область,Верховна Рада,Верховна Рада України,Верховная Рада,Верховная Рада Украины,Юлія Тимошенко,Тимошенко, Юлия Тимошенко,Блок Юлии Тимошенко,Юлия Тимошенко Википедия,Сила і честь,партія Сила і честь,Сила и честь,партия Сила и честь,партия ,партия,РДА
Автор: wikibazacom

©2020 zhytomyr-inform

Мої відео